z maszyna.jpg 4.JPG     Firma Projekt - Serwis podtrzymuje już w drugim pokoleniu tradycję pracy z drewnem na trudnym rynku podłóg drewnianych. Świadczymy usługi głównie na terenie Wrocławia i okolic. Pracujemy z wykorzystaniem najlepszych dostępnych na rynku maszyn. Polecamy tylko dobre i sprawdzone materiały pomocnicze. Zatrudniamy fachowców z wieloletnim doświadczeniem i dużą wiedzą zawodową. Podstawowym wyznacznikiem naszych działań jest zadowolenie klienta, dlatego dbamy o zachowanie umówionych terminów, a zlecone prace przeprowadzamy w sposób rzetelny i z dużym zaangażowaniem. Staramy się wykonywać nasze obowiązki w sposób mało uciążliwy dla mieszkańców i w zgodzie z obowiązującymi normami. W tym celu używamy urządzeń o najniższych współczynnikach emisji pyłów, a nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni.

Czekamy na pytania od Państwa. Chętnie doradzimy na każdym etapie zaawansowania prac związanych z podłogami drewnianymi. Pomożemy znaleźć właściwe rozwiązania w sytuacjach losowych, takich jak na przykład zalanie podłogi wodą. 

Realizujemy zlecenia klientów indywidualnych, zapraszamy do współpracy firmy i instytucje.  Zaufało nam już tysiące klientów detalicznych, a także wielu odbiorców hurtowych. Najlepszym dowodem na dobrą jakość sprzedawanych przez nas produktów jest fakt, iż nabywają je w naszym sklepie najlepsi wrocławscy wykonawcy (parkieciarze). Sprzedajemy produkty niemieckiej firmy Berger-Seidle, fińskiej firmy Kiilto, fracuskiego producenta Blanchon, niemieckiej firmy Osmo, Duńskiej firmy Woca, oraz materiały marki Maximus. Pod konkretne zamówienie sprowadzamy także materiały takich producentów jak Bona i Pallmann.

Czekamy na Państwa w naszym sklepie parkieciarskim przy ulicy Jedności Narodowej 173 we Wrocławiu. Na terenie województwa dolnośląskiego jesteśmy dystrybutorem renomowanych firm produkujących materiały stosowane do wykończenia drewna, oraz maszyn do jego obróbki w związku z czym możemy oferować dobre konkurencyjne ceny produktów dla naszych klientów.