Sklep

Zapraszamy do zapoznania się z produktami oferowanymi w naszym sklepie parkieciarskim we Wrocławiu, przy ulicy Jedności Narodowej 173. Produkty są dostępne z półki, lub na zamówienie. Nie prowadzimy sprzedaży internetowej.

Zapewniamy możliwość negocjacji cen na prodykty potrzebne do cylinowania i wykańczania parkietów drewnianych.

Jeśli wpisałeś w wyszukiwarce hasła: parkiety wroclaw, oleje, lub lakierowanie wrocław, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziemy mogli zaproponować Ci poszukiwane produkty, lub usługi w rozsądnych cenach i na oczekiwanym poziomie :)

Rozpoczęliśmy sprzedaż lakierów firmy HartzLack, zainteresowanych zapraszamy do sklepu SolidnePodlogi. Lakier HartzLack APU-2 ssf, jednoskładnikowy HartzLack Eurolack, lakier podkładowy HartzLack ATS. Produkty chemiczne HartzLack SuperStrong i NCGround na zamówienie.

Posiadamy w sprzedaży lakier dwuskładnikowy Quantum Ceramic 2K (9,2 kg + 0,8 kg).

Szukasz dobrego białego akrylu ? Może spróbujesz produktów firmy Kiilto ? W sprzedaży także masy klejowe w kolorze: czarnym, beżowym, dębowym, szarym, ciemnoszarym, oraz kleje montażowe Kiilto XPU, a także kleje poiuretanowe Kiilto 2K Parquet. Posiadamy także bogatą ofertę kitów do parkietu firmy Soudal oraz Flex: dąb, ciemny dąb, jesion, buk, klon-jesion, orzech, mahoń, sosna.

Szukasz produktów firmy OSMO we Wrocławiu ? dobrze trafiłeś :) Zapraszamy do naszego sklepu. Od ręki powinniśmy mieć wszystkie materiały do wewnątrz, oraz oleje tarasowe i środki do czyszczenia tarasów. Z lazur olejnych do ochrony drewna mamy wszystkie kolory w opakowaniach (0,125 L), większe są dostępne na zamówienie. Posiadamy też oleje ochronne UV 420 i 410. Osmo Wroclaw. Najczęściej kupowanym olejem do blatów jest Top Olej Osmo 3058 matowy. Posiadamy w sprzedaży również olej do desek do krojenia Osmo 3099, jest on dostępny tylko w opakowaniach 0,5 L.

Oto nasz sklep.

 

 

Od kilku lat modne są podłogi drewniane wyglądem przypominające podłogi skandynawskie. Aby uzyskać efekt rozjaśnienia można zastosować jednoskładnikowy  lakier Nordic White, lub Natural White firmy Berger-Seidle :)

Coraz częściej sprzedajemy w naszym sklepie klej poliuretanowy Chemolan B45. Kupują go przeważnie Parkieciarze, którzy wykorzystują go do podklejania ruszających się klepek parkietu.

Mamy w sprzedaży lakier Greenstar firmy Berger-Seidle,który znany jest ze świetnych parametrów, a jednocześnie uznawany jest za lakier bardzo ekologiczny. Więcej można przeczytać pod tym linkiem: Bardzo dobry lakier do podłóg drewnianych

Wprowadzamy do sprzedaży nowy wypełniacz szczelin na bazie wody Marki Maximus. Produkt EcoFill Tech dostępny jest w opakowaniach 5 litrowych. Oczywiście do mieszania z pyłem ze szlifowania.

W naszej ofercie znajdziecie także coraz popularniejsze nawierzchniowe lakiery ceramiczne. CeramicStar firmy Berger-Seidle, oraz CeramicStrong firmy Blanchon. Oba z produktów są lakierami dwuskładnikowymi, dostępnymi w opakowaniach 5,5 L.

Co można zrobić aby po renowacji podłogi drewnianej można było korzystać z niej jak najszybciej ? Można użyć lakierów UV. W sprzedaży posiadamy lakiery Deva Instant UV. Dla stałych klientów (Parkieciarzy) wypożyczamy maszynę UV.

Polecamy wodny lakier podkładowy firmy Maximus Ecostarter oraz podkładowy lakier alkoholowy firmy Berger-Seidle Basic Primer. Oba dostępne w opakowaniach 5 litrowych.

Na zamówienie sprowadzamy listwy mdf firmy Dziurskip. Na zamówienie, a czasami także w stałej spzedaży posiadamy materiały firmy Bona, oraz Loba i Wakol.

Szczególnie polecamy dostępny od stycznia 2016 ceramiczny lakier wodny firmy Berger-Seidle. Dwuskładnikowy lakier CeramicStar, bo o nim mowa cechuje się bardzo dużą odpornością na ścieranie, a przeprowadzone testy potwierdzają jego bardzo dobre parametry. Biorąc pod uwagę przystępną cenę przewidujemy, że będzie to hit sprzedaży wśród profesjonalnych lakierów.

......Nasze przewidywania sprawdziły się. CeramicStar od daty swej premiery jest najlepiej sprzedającym się lakierem w naszym sklepie. Wiele tysięcy litrów tego produktu zostało już wykorzystanych przy pracach parkieciarskich we Wrocławiu i okolicach.

Drodzy klienci uczulamy Was na zwracanie uwagi na jakim poziomie utrzymuje się wilgotność powietrza w Waszym domach i mieszkaniach. Pamiętajcie, że zbyt duże wahania trwające określony czas w zależności od gatunku drewna mogą wywołać nieodwracalne skutki, którym będzie można zaradzić zwykle dopiero w trakcie renowacji. Oto przykłady jak szybko może zmienić się wilgotność drewna przy założeniu względnej zmiany wilgotności powietrza z 50 % na 25 % (wilgotność drewna zmieni się o 2 %):

Buk                         - 12 dni

Klon Kanadyjski     - 14 dni

Jesion                    - 16 dni

Dąb                        - 38 dni

Iroko (Kambala)     - 70 dni

Najszybciej z wymienionych zareaguje buk. Wystarczy, że opisana zmiana wilgotności będzie utrzymywać się przez 12 dni i mamy gotowe widoczne szczeliny między klepkami parkietu.

Sprzedajemy także materiały pomocnicze dla parkieciarzy. Wśród nich znajdziecie również worki do lakierowania, ściereczki antystatyczne, szpachle zębate  "packi" do kleju, szpachle nierdzewne 27 cm i 35 cm, pady białe, beżowe, czarne, kity do parkietu, pianki montażowe, kleje montażowe, korki dylatacyjne (listwy dylatacyjne) i wiele innych materiałów. Możemy zaproponować duże zniżki dla stałych klientów oraz wykonawców (parkieciarzy, stolarzy) zaopatrujących się w naszym sklepie. Kiedyś ktoś wypowiedział zdanie: "Sklep na Jedności parkieciarzy chętnie gości" i tak jest w istocie. Oczywiście mile widziani są również klienci detaliczni.

Jesteśmy dystrybutorem takich marek jak: Berger-Seidle, Blanchon, Bona, Deva, Kiilto, HartzLack, Loba, Maximus, Osmo, oraz Woca, Domalux Professional, Sigmavar, Teknos dzięki czemu prawdopodobnie mamy największy wybór we Wrocławiu zarówno olejów do podłóg jak i środków do pielęgnacyjnacji podłóg drewnianych.

Mamy do wyboru wiele olejów koloryzujących oraz dużo odcieni wosków twardych olejnych. Oto przykładowe wzorniki:


Oleje Base Oil z firmy Beger-Seidle

Oak, Azobe, Smoke, Oak Old, Teak, Pernambuco, Pine, Natural White, White, Cashmere White, Reed Green, Concrete Grey, Silver Grey, Platinum Grey, Green Grey, Basalt Grey, Amaranth Red, Old Pink, Violet, Red, Orange, Red Orange, Lemon, Green, Pastel Turquoise, Dove Blue, Blue, Deep Black, Black, Wenge, Ebony, Walnut, Bastard Teak, Grey Brown.


Zapraszamy do negocjowania cen w naszym sklepie.


Oleje Lios firmy Maximus: Bianco, Fresco, Celeste, Vanilla, Neve, Sabbia, Olivia, Titanium Grey, Stone, Tortora, Havana, Grigio, Nero, Wenge, Noce Old, Fume, Noce Classic, Castagno, Vecchio Rovere, Natural, Larice, Teak, Autunno, Ciliego

Na oleje firmy Maximus aplikuje się olej wykańczający Maximus Lios Fissativo, lub lakier Maximus Ecostar, dopuszczalna jest również aplikacja lakierów firmy Berger-Seidle. W przypadku lakierów musi być jednak spełniony jeden warunek: z lakierowaniem należy odczekać minimum 48 godzin, aż olej odpowiednio wyschnie i zawsze trzeba sprawdzić ewentualne "wypocenia" oleju. Proces ten można skrócić dodając przed aplikacją oleju Maximusa utwardzacz Maximus Booster.

Colory olejów dwuskładnikowych HS 2K Impact Oil z firmy Loba:


Biały, Szary, Czarny, Mahoń, Orzech, Dąb palony, Kambala, Sucupira, Wenge, Antique Oak, Papirus, Chalk, Oyster, Clay, Piasek, Perłowy, Srebrny

W związku ze sporadycznie pojawiającymi się pytaniami o produkty firmy Arboritec,informujemy: Nie mamy w ofercie lakierów firmy Arboritec. Podobnie z produktami firmy Saicos. Nie mamy w ofercie wosków twardych olejnych, ani lakierów firmy Saicos. Nie posiadamy w sprzedaży produktów firmy Pallman, Uzin, oraz Mapei.

Informacje o promocjach (ważne do wyczerpania zapasów):


W kwietniu 2024 proponujemy bardzo dobre ceny na Oleje Tarasowe firmy Osmo


 

Promocje w miesiącu marcu 2023


Lakiery firmy HartzLack w specjalnych cenach. Zapraszamy do negocjacji.


Promocje w miesiącu lutym 2023


Wosk twardy olejny firmy Loba: Markant Nature

Mydło do podłóg olejowanych firmy Woca: Soap Natural

Proszę pytać o aktualną promocję


Od zeszłego roku ceny na produkty różnych firm wzrastały już wielokrotnie, rok 2022 zapowiada się podobnie, jednak mimo to na niektóre materiały będziemy mogli zaoferować bardzo dobre ceny. Zapraszamy po lakiery, woski i kleje na ulicę Jedności Narodowej 173.

W kwietniu 2019 specjalne ceny na produkty firmy DEVA. Szczególnie opłacalny może być zakup lakieru podkładowego DEVA Egzofond, oraz lakieru nawierzchniowego DEVA Quick 2K. Zapraszamy

W miesiącu marcu 2019 proponujemy zakupy Bejcy Olejnej firmy Osmo w różnych kolorach w bardzo dobrej cenie. 

Ceny ważne do wyczerpania zapasów

W marcu 2019 wprowadzamy do sprzedaży nowy produkt firmy Woca. Maintenance Gel służy do pielęgnacji i konserwacji powierzchni drewnianych we wnętrzach, w tym podłóg. Producent przed zastosowaniem zaleca oczyścić powierzchnię Intensywnym Zmywaczem do drewna. Powierzchnię przeszlifować papierem ściernym o gradacji 180 i starannie odkurzyć. Odpowiednią ilość żelu nanieść na wkłądkę polerską Woca w kolorze czerwonym i rozprowadzić cienką równomierną warstwę na powierzchni. Polerować aż drewno się nasyci. Zaleca się pokrywanie preparatem niewielkiem powierzchni ponieważ żel szybko wysycha. Nadmiar oleju usuwać za pomocą suchych bawełnianych ściereczek niepozostawaiających włókien lub wkładek, aż powierzchnia nie będzie wyglądać na mokrą. Jeżeli po upływie 4-6 godzin drewno nie wydaje się całkowicie nasycone , powierzchnię można jeszcze raz wypolerować zgodnie z powyższą procedurą , ale używając mniejszej ilości żelu niż za pierwszym razem. Odczekać 4-6 godzin przed rozpoczęciem użytkowania powierzchni i unikać jej zabrudzenia i kontaktu z wodą przez następne 2-3 doby. Uwaga ze względu na możliwość zamozapłonu , zmoczone żelem ściereczki należy niezwłocznie po wykorzystaniu zamknąć w szczelnym pojemniku i w nim przechowywać/wyrzucić ewentualnie spalić.

We wrześniu rozpoczynamy sprzedaż materiałów firmy Bona. W sprzedaży posiadamy lakiery nawierzchniowe Bona Traffic HD półmat (silkmatt) i extramat (x-matt), Bona Mega półmat i extramat, Bona Polish połysk (gloss) i mat. Wypełniacz szczelin Bona Mix&Fill Plus, lakiery podkładowe Bona White i Bona Natural, a taże środki pielęgnacyjne Bona Remover, Bona Cleaner, Bona Freshen Up, jak również krążki ścierne i maszynę Bona FlexiSand 1.9. Pozostałe artykuły na zamówienie

W sierpniu sprzedajemy z bardzo dobrymi rabatami produkty firmy Loba: Lakier dwuskładnikowy Loba WS 2K Fusion, lakier dwuskładnikowy Loba 2K InvisibleProtect, lakier jednoskładnikowy Viva, oraz woski twarde olejne Loba Markant Halbmatt i Extramat

 

W okresie wakacyjnym proponujemy specjalne ceny na Woski Twarde Olejne. Posiadamy największy wybór tych produktów we Wrocławiu. Dostęna pełna oferta Hard Waxów firmy Loba, Maximus oraz Osmo. Zapraszamy do negocjacji cen w sklepie.

Promocje w miesiącu styczniu 2018

Specjalne rabaty na Woski Twarde Olejne Express (z utwardzaczem) firmy Osmo charakteryzujące się szybkim schnięciem przez co kolejną warstwę można aplikować już po dwóch lub trzech godzinach (przy standardowych warunkach).

 

Promocje w miesiącu lipcu 2017

17 lipca oferujemy lakier firmy Berger-Seidle Uno w cenie obniżonej o 15 %

6 lipca sprzdajemy klej silanowy (hybrydę) firmy Berger-Seidle Bond M1 X w opakowaniach 7 kg z 20 % rabatem.


Promocje w miesiącu czerwcu 2017

W dniu 29 czerwca odbyło się szkolenie firmy Kiilto. Rozmawialiśmy o produktach, ale także o zagrożeniach czyhających na wykonawców :)

21.06.2017 sprzedajemy matę pod parkiet 160g/m2 (fizelinę) grubość 0,8 mm w cenie 10,36 zł

Rozpoczynamy sprzedaż produktów firmy Bona. Początkowo większość materiałów będziemy sprowadzać pod konkretne zamówienie.

10 czerwca produkty firmy Osmo można kupić w naszym sklepie z 20 % rabatem

Sprzedajemy olej Pallmann 2K Magic Oil w opakowaniach 2,75 L w przyjaznych cenach :)


Promocje w miesiącu maju 2017

19 maja sprzedajemy ostatnie 2 sztuki Oleju Ochronnego UV firmy Osmo  w cenie 304,34 zł za opakowanie 3 L.

W związku z dużym zainteresowaniem lakierem dającym efekt rozjaśnienia drewna, wprowadzamy 10 % rabat na produkt firmy Berger-Seidle 2K-PU NaturalWhite. Lakier znany jest z bardzo dobrych parametrów, teraz dodatkowo niemiecki producent wychodzi naprzeciw aktualnym trendom widoczym szczególnie wśród projektantów wnętrz i oferuje ciekawe możliwości wizualne w zależności od ilości aplikacji.


Promocje w miesiącu kwietniu 2017

W dniu 18 kwietnia jeszcze w świątecznym nastroju proponujemy 10 % rabatu na wszystkie produkty z wyłączeniem maszyn i części do nich.

Lakier Berger-Seidle CeramicStar świetnie zdał egzamin na wymagających powierzchniach parkietów wrocławskiej opery, dlatego został zatwierdzony do kolejnych etapów prac w tym obiekcie. W związku z tym proponujemy Państwu ten wyjątkowy lakier z promocyjnym 20 % rabatem.

Wprowadzamy do sprzedaży nowy produkt firmy Berger-Seidle: lakier 2K-PU w wersji NaturalWhite. Przy pierwszej warstwie efekt jest praktycznie niewidoczny, jednak z każdą kolejną drewno robi się coraz jaśniejsze :)

Zostało nam ostatnie 11 opakowań Wosku Twardego Olejnego Osmo 3062 w puszce 3 litrowej. Oraz 4 opakowania Osmo 3032 (3 L) . Zapraszamy zainteresowanych do zakupu promocyjnych opakowań.


 

Promocje w miesiącu marcu 2017

29 marca oferujemy Lazury Olejne Osmo w opakowaniach 2,5 L za 342,58 zł od sztuki.

27 marca można u nas kupić Oleje Tarasowe firmy Osmo z 23 % rabatem.

17 marca można kupić w naszym sklepie Woski Twarde Olejne Firmy Osmo w opakowaniu 3 L,w cenie jak za

opakownie 2,5 L.

W czwartek 2 marca sprzedajemy ampułki karbidowe do CM w cenie 3,39 zł za sztukę

 

Promocje w miesiącu lutym 2017

We wtorek 28 lutego zapraszamy poszukujących produkty firmy Woca. W tym dniu sprzedajem z 20 % rabatem

23 lutego sprzedajemy papiery ścierne firmy Sia z 20 % rabatem.

14 lutego proponujemy Wosk Dekoracyjny Osmo 3104 Ognisty Czerwony (Rot) z 25 % rabatem)

W dniu 8 lutego sprzedajemy żel FK-Gelb firmy Berger-Seidle w opakowaniu 5 L za 258,76 zł

Cyklinowanie Wrocław


Promocje w miesiącu styczniu 2017

Do 15 kwietnia tego roku sprzedajemy super ekologiczny lakier wodny, o bardzo dużej odporności na ścieranie i bardzo długim czasie pracy: Berger-Seidle GreenStar w cenie 349,00 zł za opakowanie 5,5 L

16 stycznia Oleje koloryzujące i Woski dekoracyjne sprzedajemy z 23 % rabatem

9 stycznia środki pielęgnacyjne do Vinylu i Laminatu 20 % taniej.

W dniu 4 stycznia sprzedajemy Domalux Professional półmat w opakowaniu 5 L za 299,00 zł.

Parkiety Wrocław

 

Promocje w miesiącu grudniu 2016

W dniu 12 grudnia sprzedajemy lakier wodny Berger-Seidle Ecosilver w cenie 199,00 zł za 5 L


Promocje w miesiącu listopadzie

24 listopada sprzedajemy klej epoxydowo-poliuretanowy Maximus EPX w cenie 129 zł za10 kg.

W sobotę 12 listopada oferujemy najlepsze lakiery z 20 % rabatem. Wśród nich zdecydowanie najlepiej sprzedający się w nszym sklepie w tym roku CeramicStar firmy Berger-Seidle. Lakier stosowany jest z powodzeniem na powierzchniach narażonych na ekstremalne obciążenia. W ostatnim czasie został użyty między innymi podczas renowacji parkietu we wrocławskiej operze.

2 listopada żel do usuwania szarości drewna firmy Osmo 25 % taniej

 

Promocje w miesiącu październiku

22 października Domalux Capon Szpachla w cenie 76,65 zł za 5 L

W sobotę 8 sierpnia zapraszamy po środki pielęgnacyjne do podłóg olejowanych. Na produkty tego typu proponujemy w tym dniu 20 % rabatu.

 

Promocje w miesiącu wrześniu

27 września szczególnie zapraszamy na zakupy do naszego sklepu klientów szukających lakierów super ekologicznych. Oferujemy w specjalnej cenie pierwszy wodny dwuskładnikowy lakier bez izocyjanatów i azyrydyn (nie zawiera oznaczeń symbolami substancji niebezpiecznych). Brak uwalniania CO2 podczas reakcji. Berger-Seidle Aqua-Seal GreenStar inicjuje zieloną rewolucję w segmencie lakierów Premium.

14 września nowy lakier podkładowy Berger-Seidle Basic Primer (szybkoschnący grunt alkoholowy) w cenie 119 zł za 5 Litrów.

1 września sprzedajemy taniej dwa produkty firmy Blanchon:

Lakier nawierzchniowy dwuskładnikowy Blanchon Intensiv  w cenie 521,00 zł (10 L)

Blanchon Wypełniacz szczelin w cenie 229,00 (10 L )

 

Promocje w miesiącu sierpniu

26 sierpnia Oleje Tarasowe Osmo 15 % taniej

18 sierpnia lakier wodny jednoskładnikowy Ecosilver firmy Berger-Seidle w cenie 199,00 zł za 5 L

10 sierpnia sprzedajemy Lakiery Domalux z 25 % rabatem, zapraszamy do naszego sklepu Wrocław ulica Jedności Narodowej 173


Promocje w miesiącu lipcu 2016

Na prośbę naszych klientów sprowadziliśmy olej firmy Woca, którego dotychczas nie mieliśmy w naszej ofercie. Neutral Oil Invisible pozostawia na drewnie efekt niewidzialny, inaczej mówiąc efekt surowego drewna . Zalecany jest do drewna dębowego. Jako wykończenie należy stosować Woca Neutral Oil Care Invisible, który może służyć też jako olej pielęgnacyjny. W ostatnim  tygodniu lipca oba produty dostępne w naszym sklepie z 20 % rabatem

23 lipca proponujemy jednokomponentowy wodoodporny klej poliuretanowy Chemolan B wersja 45 w cenie 19,90 zł za opakowanie 1 kg

16 lipca oferujemy wypełniacz szczelina na bazie żywic firmy Blanchon w cenie 239,00 zł (10 L)

06 lipca sprzedajemy lakier Blanchon Intensive (10 L) w cenie 599,00 zł.


Promocje w miesiącu czerwcu 2016

22 czerwca sprzedajemy Wisch-Fix Osmo w cenie 73,00 zł

15 czerwca środki pielęgnacyjne do podłóg lakierowanych 10 % taniej

02 czerwca 2016 zmywacze do podłóg olejowanych: Woca Intensive Wood Cleaner i Maximus Kronos sprzedajemy 20 % taniej

 

Promocje w miesiącu maju 2016

W piątek 13 maja zapraszamy parkieciarzy na szkolenie odnośnie lakierów firmy Berger-Seidle, olejów koloryzujących Maximus oraz systemów przygotowania podłoża firmy Itools.

Od 16 do 20 maja lazury olejne Osmo taniej o 15 %


Promocje w miesiącu kwietniu 2016

16 kwietnia oleje tarasowe firmy Osmo i Maximus 10 % taniej

Od 6 kwietnia 2016 roku sprzedajemy lakiery Berger-Seidle: CeramicStar i GreenStar w super promocyjnych cenach. Promocja będzie trwała do końca maja tego roku i powiązana jest z konkursem. Szczegóły promocji dostępne na stronie: profiparkiet.pl/konkurs

2 kwietnia 2016 spotkanie dla parkieciarzy. Przewidziane niespodzianki, wymiana doświadczeń

 

Promocje w miesiącu marcu 2016

25 marca 2016 krążki ścierne 150 mm firmy HERMES sprzedajemy 20 % taniej niż cena detaliczna

23 marca 2016 Wosk Twardy Olejny 3065 Osmo tańszy o 15 % od ceny detalicznej.


Tylko 15 marca sprzedajemy korki dylatacyjne w bardzo niskich cenach.

Korek 940 x 23 x 10 mm - cena: 2,94 zł brutto za sztukę

Korek 940 x 23 x 7 mm - cena: 2,34 zł brutto za sztukę

Korek 940 x 23 x 5 mm - cena:  1,75 zł brutto za sztukę

Korek 940 x 16 x 10 mm - cena: 2,52 zł brutto za szutkę

Korek 940 x 16 x 7 mm - cena: 1,75 zł brutto za sztukę

Korek 940 x 16 x 5 mm - cena: 1,38 zł brutto za sztukę


W związku z coraz większym zainteresowaniem wrocławskich szkół naszymi środkami do pielęgnacji lakierowanych podłóg drewnianych zapraszamy do współpracy kolejne instytucje. Preparat niemieckiej firmy Berger-Seidle: Everclear 93 w wersji Stop (5 L) spełnia wymagania normy DIN 18032 i zalecany jest wszędzie tam gdzie wymagane jest uzyskanie antypoślizgowej powierzchni. Dla stałych odbiorców zapewniamy specjalne rabatowanie.

7 marca2016 proponujemy najbardziej ekologiczny lakier Berger-Seidle GreenStar  w cenie obniżonej o 15 %

2 marca sprzedajemy listwy przyścienne z 10 % rabatem.


Promocje w miesiącu lutym 2016

Do końca lutego 2016 proponujemy produkty OSMO jeszcze wyjątkowo w starych cenach. Pzypominamy, że z początkiem miesiąca producent podwyższył ceny średnio około 10 % .

Przy zakupie 2 sztuk lakieru Berger-Seidle Aqua-Seal CeramicStar dajemy gratis wiaderko Bergera do lakierowania z podziałką na lakier i utwardzacz, oraz wałek i uchwyt. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.


Promocje w miesiącu styczniu 2016

18 stycznia 2016 lakiery wodne taniej o 10 %

Tylko 5 stycznia oleje do podłóg drewnianych i środki pielęgnacyjne firmy Woca 15 % taniej.


Promocje w miesiącu grudniu 2015

W poniedziałek 14 grudnia 2015 kleje dwuskładnikowe epoxy-poliuretanowe Maximus 501 i Maximus EPX  20 % taniej

We wtorek 8 grudnia papiery ścierne firmy SIA 10 % taniej.


Promocje w miesiącu listopadzie 2015

27 listopada w piątek organizujemy serwis maszyn firmy Lagler. Dla wszystkich zainteresowanych parkieciarzy istnieje możliwość ustawienia sprzętu i wymiany zużytych części. Profesjonalny wykonawca powinien dysponować sprzętem najwyszej jakości w stanie umożliwiającym nie budzącą zastrzeżeń, komfortową pracę.

W piątek 20 listopada 2015 sprzedajemy żele międzywarstwowe (lakier-żel) 20 % taniej. Do lakierów rozpuszczalnikowych: FK Gelb, do lakierów wodnych: Aqua-Seal SpachtelGel. Producentem obu produktów jest niemiecka firma Berger-Seidle.

Tylko w sobotę 14 listopada proponujemy Państwu 15 % rabat na oleje do blatów kuchennych. W sprzedaży Woca WorkTop Oil Natural (3/4 L), Osmo 3028 Top-Olej bezbarwny jedwabisty połysk (0,5 L), Osmo 3058 Top-Olej bezbarwny matowy (0,5 L), Osmo 3061 Top-Olej akacja (0,5 L), Osmo 3068 Top-Olej Surowe drewno (0,5 L)


Promocje w miesiącu październiku 2015

Tylko w sobotę 31 października wszystkie kolory wosków dekoracyjny Osmo w opakowaniach 0,125 L oferujemy 15 % taniej.

Zauważyliśmy, że coraz więcej osób nie szuka wykonawcy (specjalisty) i decyduje się na samodzielne olejowanie podłóg, mebli czy drewnianych zabawek. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu w poniedziałek 19 października obniżamy ceny na Oleje do podłóg, oleje dekoracyjne, woski twarde olejne, olejowski i bejce olejne o 10 %. Zapraszamy do naszego sklepu - we wtorek ceny wrócą do poziomu sugerowanego przez producentów.

W połowie października organizujemy szkolenie dla wykonawców z zastosowań produktów Osmo. Zainteresowanych parkieciarzy prosimy o zgłoszenia, ilość miejsc ograniczona. Przy okazji spotkania mamy nadzieję dowiedzieć się od przedstawicieli firmy Nobless o tajnikach powstawania wosków Osmo, a także sposobach aplikacji bejc olejnych, lazur, olejów tarasowych, olejów dekoracyjnych i wosków twardych olejnych. Na pewno będziemy mówić także o możliwościach ich pielęgnacji oraz naprawy uszkodzonych powierzchi pokrytych materiałami Osmo.

Szkolenie Osmo Wroclaw, ulica Jedności Narodowej 173. Piętnastego października - początek godzina 16:30 - serdecznie zapraszamy.


Promocje w miesiącu wrześniu 2015

Specjalne ceny na produkty firmy Osmo: Woski Twarde Olejne, Bejce Olejne, Woski Dekoracyjne, Woski Regeneracyjne, Oleje Tarasowe

We wrześniu 2015 przy zakupie 2 lakierów Kiilto Opal, lub 3 lakierów Kiilto Topaz dodajemy rolkę gratis (wałek).

 

Promocje w miesiącu sierpniu 2015

Tylko we wtorek 18 sierpnia 2015 roku Alfred Spray Mop (posiada wbudowany zbiornik na środki czyszczące, oraz dyszę je rozpylającą) w cenie 109,00 zł brutto

Tylko w poniedziałek 10 sierpnia 2015 roku oleje do podłóg taniej o 10 % :)

Tylko w piątek 7 sierpnia 2015 roku lakier Maximus SH-Lack w cenie 39,00 zł za litr


Promocje w miesiącu lipcu 2015

Tylko w środę 22 lipca 2015 roku lakier nawierzchniowy dwuskładnikowy Kiilto Opal (5 L) w cenie 299,00 zł brutto


Promocje w miesiącu czerwcu 2015

W piątek 19 czerwca odbędzie się szkolenie organizowane przez firmę Kiilto. Zainteresowani parkieciarze proszeni są o zgłoszenie uczestnictwa w naszym sklepie przy ulicy Jedności Narodowej 173, lub sklepie partnerskim przy ulicy Popowickiej 28

Tylko w sobotę 27 czerwca 2015  20 % rabatu na żele: FK- Gelb i Aqua-Seal Spachtel Gel

Tylko we wtorek 16 czerwca 2015 roku Worek do cykliniarki Lagler Hummel w cenie 188,00 zł brutto.

Tylko w poniedziałek 8 czerwca 2015 roku Olej wykańczający Maximus Lios Fissativo w cenie 129,00 brutto za 2 L


Promocje w miesiącu maju 2015:

Tylko w Piątek 29.05.2015 Olej do blatów kuchennych Woca Worktop Oil Nautural w cenie 69,00 zł brutto  za 3/4 L

Tylko w poniedziałek 25.05.2015 Maximus Fugen w cenie 219,00 zł brutto za 10 L

Tylko w piątek 22.05.2015 lakier nawierzchniowy Ecostar 2K w cenie 250,00 zł brutto za 5,5 L.

Tylko w środę 13.05.2015 worki do lakierowania w cenie 0,80 zł brutto za sztukę

Tylko w sobotę 8.05.2015 wałek welur 25 cm w cenie 9,99 zł brutto za sztukę

Tylko we wtorek 05.05.2015 pędzel angielski 50 mm w cenie 1,99 zł brutto za sztukę.

 

Promocje w miesiącu kwietniu 2015:

Tylko w czwartek 30.04.2015  lakier nawierzchniowy Berger-Seidle Aqua-Seal NanoDiamant w cenie 299,00 zł brutto za 5,5 L.

 

Szukacie produktów firmy Berger-Seidle ? Ich przydatność można określić jednym zdaniem:  niemiecka jakość, rozsądna cena, wspaniałe właściwości.  Wielu naszych klientów uważa dwuskładnikowy lakier Berger-Seidle Aqua-Seal 2K-PU za najmocniejszy wśród wodnych lakierów nawierzchniowych, natomiast lakier Berger-Seidle Uno za najbardziej odporny na ścieranie chemiczny lakier nawierzchniowy. Mając na uwadze takie opinie proponujemy naszym odbiorcom powszechnie doceniane materiały do lakierowania podłóg drewnianych. W naszej ofercie znajdziecie oczywiście wiele innych produktów tej firmy, jak również bardzo dobrze sprzedające się materiały firmy Kiilto i produkty marki Maximus. Chętnie poznamy Wasze opinie na temat sprzedawanych przez nas materiałów. Zapraszamy do naszego sklepu.

Mamy nadzieję, że pomocą w podjęciu decyzji jaki lakier zastasować będzie tabela przedstawiająca połyskliwość lakierów nawierzchniowych sprzedawanych w naszym sklepie.


Nazwa lakieru

Ultra Mat Mat        Półmat   Półpołysk Połysk      

Maximus Ecostar 2K

   -       - 20 glosów 40 glosów 80 glosów

Maximus EcoWood 2 K

3-5 glosów     -    -    -     -

Berger -Seidle Aqua-Seal 2K-PU

5-10 glosów 15-20 glosów 30-35 glosów    - 80-85 glosów

Berger-Seidle Aqua-Seal GreenStar

  - 20-25 glosów 35-40 glosów   -    -

Berger-Seidle Aqua-Seal CeramicStar

   - 15-20 glosów 30-35 glosów    -     -

Berger-Seidle Aqua-Seal RoyalMat

5-10 glosów     -     -    -      -

Berger-Seidle Aqua-Seal EcoGold

    - 15-20 glosów 30-35 glosów    - 80-85 glosów

Berger-Seidle Aqua-Seal EcoSilver

  15-20 glosów 30-35 glosów    

Berger-Seidle UNO

     -       - 55-65 glosów    - 90-95 glosów

Berger-Seidle LT Export Extra

     - 15-25 glosów 35-45 glosów    - 85-95 glosów

Kiilto OPAL

     - 10 glosów 20 glosów 55 glosów    -

Kiilto TOPAZ

      - - 20 glosów 55 glosów     -

Jak wynika z danych zamieszczonych w tabeli największą połyskliwość wśród wodnych lakierów nawierzchniowych osiągają produkty firmy Berger-Seidle. Podobnie jest w przypadku lakierów chemicznych. Oczywiście w  ofercie firmy Beger-Seidle są także lakiery o zdecydowanie mniejszej połyskliwości. Generalnie w naszej ofercie można wybrać lakier o połyskliwości w przedziale od 5 do 95 glosów.

Przedstawiamy produkty